Zahrada a trávník


Také jste si pořídili veliký dům s velkou zahradou a nakonec jste zjistili, že na to nemáte čas nebo náladu? Od toho jsou tady také různé služby a různé firmy, které se vám postarají o trávník. Jsou ale také případy, když si třeba někdo pořídil velikou zahradu, a to z toho důvodu, že ho péče o zahradu a celkově o trávník bude velice bavit. Jenomže jsou také případy, kdy právě se někdo stará o trávník, ale přesto mu tráva neroste a nebo má různá rezavá kola a nebo mu dokonce trávník hnije.

Zahrada je na hraní.

A tohle se stalo právě mně a mému bratrovi, protože vlastníme opravdu veliký dům, který je dvougenerační, takže tam každý bydlíme se svou rodinou. A o trávník pečujeme opravdu všichni z celé rodiny. Jenomže když se do našeho trávníku pustila plíseň nebo něco takového rezavého, co vypadalo jako veliká rezavá kola, tak jsme z toho byli nešťastní a vůbec nic nám nepomáhalo. Sousedka nám doporučila udělat takový výluh z kvasnic, že prý tohle pomůže. Bohužel nám to nepomohlo. Takže jsme se raději na internetu obrátili na specialistu, který také seká trávu a stará se o to, aby tráva byla skvělá. Když už za námi pán přijel, tak nám řekla, že by nám ji speciálně posekal, kdy potom udělá přírodní mulč právě z posekané a nadrcené trávy.

Upravený trávník.

Dozvěděli jsme se, že cena za sekání trávy za hodinu není vůbec vysoká částka, takže jsme s tím souhlasili. A potom doufali, že naše tráva bude vyléčena a bude zase krásně zelená. Pokud i vy hledáte někoho, kdo se vám postará o trávník nebo vám ho pomůže vyléčit, tak se nebojte, protože cena za sekání trávy není nikterak vysoká, že by si tohle nemohl někdo dovolit. A cena za sekání trávy je docela příjemná, takže jsme si řekli, že alespoň jednou týdně si v létě a na jaře zavolá někoho, kdo nám speciálně poseká trávu a taky nám jí určitě pohnojí, aby tráva byla zelená.

`