Čistý bazén


Věřte mi, že když si pořídíte nějaký bazén k vám na zahradu, tak nákupem bazénu to samozřejmě jenom nekončí. Budete potřebovat také nějaké bazénové doplňky, bez kterých se třeba ani neobejdete. Já si vzpomínám, když jsem ještě se svým partnerem a našimi dětmi domlouvali, že bychom si konečně už na léto mohli také pořídit nějaký bazén, stejně jako má můj bratr a také moje sestra se svými rodinami. Jenomže s partnerem jsme se stále nemohli domluvit, jestli budeme mít bazén zapuštěný do země a nebo takový ten nad zemí, kde se potom také dokupují dokupují různé bazénové doplňky, jako například schůdky do bazénu. Opravdu nevím, jak bychom do bazénu lezli, kdybychom měli bazén nad zemí a neměli bychom tam vůbec žádné bazénové schůdky. My bysme tam s partnerem možná vlezli, ale děti by tam musely skákat asi šipky, jinak si to vysvětlit nedokážu.

Ráda plavu.

A nevím, jak bychom potom lezli ven. Mimo ale bazénové schůdky byste potřebovali také například podložku pod bazén. Pokud ještě netušíte, proč by podložka pod bazén byl opravdu hodně důležitá a praktická, tak já vám to tady tak ve zkratce a zkráceně popíšu, abyste byli v obraze. Pokud třeba máte nerovný povrch a chcete mít bazén nad zemí, tak podložka pod bazén vlastně pro vás bude více než nutná.

Miluji vodu!

Podložka pod bazén je opravdu hodně měkká, takže to znamená, že vám také vyrovná povrch pod bazénem. Pokud třeba náhodou tam budou nějaké malé kamínky, tak také máte jistotu, že bazén se vám neprotrhne a nebo že vás nebudou tlačit nohy nebo kolena, když tam bude kamínek. To se mi jednou stalo u jedné známé, že jsem byla u ní v bazénu a ona neměla vůbec žádnou podložku pod bazén. Měla tam nějaký kamínek a já jsem tam zrovna klekla kolenem. Tu bolest vám ani nemusím popisovat, protože bolest byla opravdu nesnesitelná. Vždycky to bolí, když někam kleknete na něco tvrdého kolenem.

`