Jak na bazén


Také máte na zahradě bazén a pečujete o něj? Protože sám také hodně lidí, kteří si pořídili na zahradu opravdu krásný drahý bazén, ale nějak nemají čas se o to starat. Nebo někteří dokonce mají čas se o to starat, ale vůbec se jim nechce. Pokaždé, když někomu řeknu, proč si pořizoval bazén, když ani nechce pořídit žádnou filtraci a nebo pro mě nejlepší pískovou filtraci, tak mi vždycky odpoví, že o to nemají vůbec žádný zájem a že se jim do toho nemám vůbec motat. Je samozřejmě pravda, že se do toho nemám motat, že cizí bazén není vůbec moje věc, jenomže podle mého názoru není vůbec nic složitého na tom, aby si někdo pořídil vysavač nebo tablety do bazénu.

Chci čistý bazén.

Pokud si pořídíte levně nějaké plováky do bazénu, tak do nich v klidu musíte dát také tablety do bazénu, které jsou velice praktické a samozřejmě vás také nijak rozpočtově a finančně nezatíží. To já mám sice jenom takový malý bazén, kam se vejdou maximálně tak dva či tři lidé, ale také používám tablety do bazénu. Mnoho lidí mi třeba řekne, že tablety do bazénu nechtějí z toho důvodu, že je to veliká chemie. To sice ano, protože vám to zabije všechny bakterie a viry v bazénu. Protože co byste řekli na to, kdybyste potom někdy vylezli z bazénu a měli na sobě nějakou vyrážku a nebo potom někde chytli svrab jenom kvůli tomu, že jste si nechtěli pořídit nějaké kvalitní tablety do bazénu, aby voda byla stále svěží a čirá?

Máme chlor ve vodě.

Také si můžete pořídit různé věci do bazénu, aby vaše voda byla stále čirá a průzračná. Tohle už nevím, jak se jmenuje, ale v nějakých hobby marketech tohle samozřejmě najdete. Takže se nebojte pořídit si tablety do bazénu, které udrží vaši vodu stále zdravotně nezávadnou. A to hlavně doporučuji, pokud máte malé děti. Určitě byste nechtěli, aby jednoho dne vaše dítě přišlo do školky celé červeně osypané různýma pupínkama, které by si dítě škrábalo. Jak byste to potom vysvětlovali ve školce? Tablety do bazénu seženete opravdu kdekoliv, tak jen se nebojte. To nikomu neublíží.

`