Personalizovaná pozvánka


Hlavně žádné stresy, všechno se musí udělat postupně tak, aby to na sebe vzájemně navazovalo a vy jste si všechno mohli postupně odškrtávat. Důležité je vědět, v jakém přibližně měsíci byste chtěli, aby se všechno uskutečnilo, zda vás nic nehodí a zda máte ještě dostatek času si to vyjednat s matrikářkou a zarezervovat si termín v oddací síni nebo si zarezervovat oddávajícího na výjezd. Pokud už máte datum, čas i místo, pak je vhodné nějakým způsobem pozvat všechny, které byste chtěli, aby tam byli.

svatba

Dnes se originalitě a jedinečnosti meze nekladou, proto mnoho nastávajících novomanželů volí originální svatební oznámení a je jich v nabídce opravdu hodně. Můžete si například nechat udělat vaše otisky prstů a z nich pak designéři vytvoří srdce, které umístí právě na pozvánku, dají to do metalického potisku a originální nápad je na světě, navíc to má nádech luxusu a noblesy, což jste chtěli. Můžete si zvolit jak zlatý metalický tisk nebo i stříbrný či rose gold, který je dnes velice populární. Nebo raději dáváte přednost květinkám a veselejšímu oznámení? Kontaktujte Laris Design studio, kde vám do stejného dekoru dokáží vyrobit například i jmenovky na stole, menu a další tiskoviny, které jsou na svatbě třeba.

pozvanka

Také jsou velice oblíbené etikety na svatební víno, které se dnes často volí jako výslužka ze svatby, což je možná pro každého hosta přívětivější než hromada sladkého. Pozvánku si také můžete nechat vyhotovit z vašich oblíbených fotografií, nemusí být jenom jedna, ale mohou vám udělat jakoby takovou koláž, která jako oznámení také vypadá velice hezky, a především je originální. Dále jsou také oblíbené pozvánky na transparentním materiálu, které trochu prosvítají a jsou velice krásné na pohled. Každý klient si vybere to, co se mu bude líbit nejvíc, nabídka je skutečně velice bohatá.

`