Elektronické cigarety


Elektronické cigarety jsou skvělá věc. Hlavně pro ty, kteří chtějí přestat s kouřením, a jelikož je to pro ně obtížné, než přestanou úplně, rozhodli se zvolit méně škodlivou variantu, než je kouření, a to jsou elektronické cigarety. Elektronické cigarety jsou totiž prokazatelně méně škodlivé, než klasické cigarety. Během vapování nedochází k procesu spalování, které by produkovalo nebezpečné látky. Samozřejmě, nejideálnější je, pokud nekouříme vůbec. Ale závislosti není radno podceňovat, takže určitě uděláte jen dobře, když uskutečníte alespoň první krok k tomu, že chcete přestat úplně kouřit.

vapo

Elektronické cigarety jsou velmi jednoduché na používání. Cigarety se většinou nabíjí přes USB kabel, takže jejich nabíjení je velmi snadné a dobijete si ji prakticky všude, i třeba během jízdy autem. Složitější cigarety si můžete i různě nastavovat, sílu tahu, teplotu páry a podobně. U těch základních ale jen vezmete cigaretu do ruky a vapujete. A tahle jednoduchost právě spousta lidem vyhovuje, protože nechtějí nic složitějšího, než jsou papírové cigarety.

Co do takových elektronických cigaret patří? Nejrůznější náplně. Náplně se kupují buď ve specializovaných prodejnách, nebo na různých e-shopech, jako jsou třeba náplně do elektronických cigaret e-cigo.cz. Najdete zde široký výběr nejrůznějších náplní do elektronických cigaret všeho druhu. Ne všechny náplně jsou totiž stejné a neliší se jen v chuti, ale i v tom, kolik práce si s nimi dáte, než je budete moci použít do elektronické cigarety.

vapování

Samozřejmě, prodává se spousta již hotových náplní, které jen lahvičky přelijete do cartridge cigarety. Ale pokud chcete něco většího, nebo levnějšího, můžete si míchat náplně sami. K tomu budete potřebovat aroma, lahvičku, bázi a pokud chcete, tak také nikotinové boostery. Ty mohou být s klasickým nikotinem nebo nikotinovou solí.

`