Weby a eshopy

Myslíte si, že je tvorba aplikací úplně jednoduchá? Protože pokud si to myslíte, tak máte vlastně z půlky pravdu. Protože ten člověk, který tomu rozumí opravdu ve velkém, tak je logické, že pro něj tvorba aplikací bude opravdu snadná. A jsou lidé, kteří se tím zabývají opravdu hodně dlouho a je to jejich koníček, ale zároveň také zaměstnání. Opravdu je nejlepší, když člověk pracuje tam, kde ho to baví, protože potom taková práce dává opravdu veliký smysl. Dokonce už i můj dědeček říkal, že kdo pracuje v zaměstnání a kde ho to vůbec nebaví, tak je to veliká škoda. Protože například já osobně bych nechtěla vstávat do práce každý den, kde by mě to ubíjelo a užíralo a kam bych se vůbec netěšila.

Weby jsou složité.

A protože mě právě baví počítače, takže tvorba aplikací je pro mě velice zajímavé zaměstnání. Ovšem k tomuto povolání jsem se dostala jenom náhodou. Já jsem totiž vyučovala na střední škole informatiku. A potom, když si mě objednala jedna soukromá firma, abych jim pomohla s tvorbou aplikací a také s tvorbou webu a e-shopu, tak jsem nemohla odmítnout. Firma mi nabízela opravdu tak velikou finanční odměnu, že jsem nemohla vůbec odmítnout. Takže jsem tuto práci dělala spíše po večerech. Po večerech jsem programovala a také dělala tvorba aplikací https://www.strelec.pro/napsal/tvorba-webovych-aplikaci anebo také tvorbu různých webových aplikací a e-shopů.

Umíte s webem?

Bavilo mě to. Potom ještě přes den, když jsem chodila učit do školy, kde jsem měla smlouvu. Jenomže později, kdy jsem už nezvládala zvládat oboje zaměstnání tak, a tak jsem z jednoho musela odejít. Samozřejmě, že jsem dala přednost firmě, která mě najala na tvorbu aplikací. Ze školy jsem odešla, ale vracím sem tam dvakrát týdně, kdy vyučuji kurz počítačů, kdy se také děti učí tvorbu aplikací anebo jak na e-shop a vlastní web. Věřte mi, mnoho lidí říká, že je to úplně jednoduché a že na to nepotřebuje ani žádný kurz. Že stačí si udělat online kurz, který trvá třeba například jednu hodinu a že to potom člověk bude všechno umět. Jenomže mi věřte, že tohle je omyl. A pokud hledáte kvalitu a chcete všechno umět opravdu na jedničku a s přesností, tak opravdu nestačí pouze jenom hodinový online kurz, ale chtělo by to alespoň půlroční intenzivní počítačový kurz, který vyučují odborníci a kde máte také kolegy.

`