Co si obléknout na první rande?

První rande je velká věc. Nikdy totiž nedostanete šanci udělat podruhé první dojem. Pokud se vydáte na první rande, měli byste mít jistotu, že uděláte všechno pro to, abyste za sebou zanechali ten nejlepší dojem. A s tím souvisí i to, co si na sebe obléknete. Výběr oblečení je velmi důležitý a měli bychom výběru věnovat dostatek času. Neznamená to, že si musíte pořídit úplně nový outfit, ale spoustu žen to tak dělá. Už jen pro ten pocit. Nové oblečení nám dává často větší sebevědomí, které na rande velmi oceníme. Pokud si chcete nakoupit nový outfit a nenechat se přitom zruinovat, můžete si prohlédnout širokou nabídku výběru dámského oblečení na e-shopu About you. Ceny jsou velmi příznivé, a k tomu můžete ještě využít About you slevu 10.

rande

Jak si vybírat tedy oblečení?

V oblečení na rande byste se měli cítit pohodlně. Pokud se budete cítit pohodlně, budete automaticky vypadat atraktivněji. I kdybyste si vzali co nejvíce svůdné oblečení, co máte, ale necítili se v něm pohodlně, projeví se to na vaší atraktivitě.

žena

Není nutné, abyste na prvním rande odhalili příliš kůže. Může to být spíše na škodu. První rande bývá většinou hlavně o decentním seznamování, a proto není nutné hned ukázat všechno, co skrýváte pod oblečením. Pozor na boty. Rozhodně si na sebe neberte úplně nové boty. V nových botách se často necítíme pohodlně, protože je je třeba je prošlápnout. Navíc nevíte, jak se bude rande vyvíjet. Co když se vydáte na procházku? Určitě nechcete při každém kroku trpět bolestí.

Neexperimentujte. První rande není vhodné pro nějaké velké experimentování s vaším stylem. Ale jestli chcete pro zvýšení svého sebevědomí zkusit něco nového, výraznějšího, můžete experimentovat třeba s doplňky. Takový výrazný náhrdelník či náušnice jsou dobrá volba a rozsvítí váš outfit. Navíc, nejedná se o velkou investici.

`