Z přízemí výše

Viděli jste někdy katalogy moderních domů, které měly přízemní a jedno či dvě nadzemní patra? Všimli jste si jak měly řešené schody? Je to důležitý technický prvek, který vám umožní užívání celého domu. Pokud máte dostatek prostoru, můžete mít schodiště výrazné a poměrně hodně široké. V případě že potřebujete menší chody, budete hledat řešení které se rozměrově vejde do prostoru, který na ně máte určený. Při výběru schodů je potřeba počítat s tím že nějaký prostor budou potřebovat. Pokud máte malý prostor, budete muset zvolit třeba točité schody, které zaberou málo místa.

moderní schody

Chcete aby byly designovým prvkem?
V není době mohou být schody i velmi výrazným prvkem, který se stane dominantou celého domu. Schody se dají udělat ze skla, dřeva, kovu a samozřejmě můžete mít i zděné schody. Záleží na tom kolik peněz do nich chcete investovat, protože schody nepatří mezi nejlevnější položky ve stavbě. I když si dům stavíte sami, možná bude nejlepší realizaci schodů přenechat někomu kdo má se schody zkušenosti.

dřevěné schody

My vyrábíme mnoho druhů schodů. Najdete u nás schody dřevěné, kovové i ve variantě kdy je kovaná konstrukce s dřevěnými nášlapy. Dokážeme vyrobit schody i pro váš dům. Samozřejmostí je i výroba zábradlí, které může ladit se schodištěm. Můžeme vám poradit s výběrem schodů, pokud si nebudete vědět rady. Schody totiž musí splňovat i požadavky na bezpečnost a musí splnit i požadavky, které ukládají protipožární předpisy. Proto je lepší nechat realizaci schodů na někom, kdo vám udělá takové chody, které všechny požadavky splní do puntíku. Usnadní vám to později kolaudaci domu. Některé stavební úřady si potrpí na dodržování všech norem a předpisů, které během procesu kolaudace na místě kontrolují. Vsaďte na kvalitu a objednejte si schody i se zábradlím od nás. Zaručujeme vám kvalitu a precizní zpracování.

`