Bezpečí je důležité


Lidé jsou různí. To víme všichni. A tak je docela pochopitelné, že se s některými lidmi stýkáme kdykoliv a kdekoliv rádi, zatímco od jiných si raději udržujeme určitý odstup a dalším se vyhýbáme rovnou velkým obloukem. Protože někteří lidé mají v našich životech své místo a svůj význam, zatímco jiní jsou tu méně a tu více na obtíž.

Víte, jak to chodí. Někoho pozveme klidně na kafe k nám domů, zatímco někoho neznámého nikoliv. Někomu otevřeme své dveře dokořán, zatímco před jiným je raději zabouchneme a zamkneme na deset západů. A nejde tu jenom o osobní sympatie či antipatie.

maskovaný zloděj

Lidé jsou prostě různí. A někteří nám vyhovují, zatímco jiní ne. Zatímco z přátelství s některými z nich vzchází něco dobrého, jsou tu i ti toužící nám jenom škodit.

A na čem nám lidem v životě záleží? Samozřejmě že kromě klidu i na bezpečí a na majetku. Kvůli čemuž zavíráme svůj cennější majetek přinejmenším doma mezi svými čtyřmi stěnami. Protože očekáváme, že tam se k němu nikdo nezvaný nedostane a neuškodí nám. Ale najdou se i lidé, pro které ani to není překážka. Klidně se dostanou k nám domů i násilím, a než se nadějeme, dojde tu i k tomu, o co ani náznakem nestojíme.

fotka vloupání

Napřed se to řešilo nějakým zámkem. Ale našli se šikulové, kteří na něj dokázali vyzrát. Takže jsme začali přidávat další zámky. Ale i s těmi si někdy nějaký ten poberta poradil, případně rovnou vylomil dveře. Takže jsme začali sázet na bezpečnostní dveře. A zloději k nám lezli okny. Dali jsme mříže a okenice na okna, ale zase se našel někdo, kdo na to dokázal vyzrát. A tak jsme byli opakovaně zklamáváni. A přicházeli jsme o majetek, o soukromí, o náladu.

Ale nyní už se na to vyzrálo. Zřejmě už naposledy a definitivně. Aspoň tedy v Brně. Tady se totiž objevila bezpečnostní služba Brno https://www.zabezpecenimohlis.cz/, která se stará lidem o to nejlepší zabezpečení jejich majetku. Hlídá domy, byty, kanceláře, garáže, prostě co je třeba. A to elektronicky, kamerovými systémy a detektory. A nekalé živly mají utrum.

`