Skleníky s pevnou oporou


Poslední dobou se i u nás v republice rozšířily skleníkové přístavby. O co se vlastně jedná? Ono v podstatě to není nic jiného, než skleník, který je připevněn ke zdi domu. Může se samozřejmě pro něj vybrat i jiné místo, jako je například garáž nebo zahradní domek atd., ale podstatné je, že bude připevněn k pevné zdi. V naší nabídce skleníků můžete rovněž najít tyto konstrukce, které mají svoje výhody, hlavně tam, kde je malý pozemek a není na něm dostatek volného prostoru. Skleníková přístavba polykarbonát je skutečně ideálním řešením pro každého.

skleník ke zdi

Skleník ke zdi

Pokud jste si vybrali tento typ skleníku, poté se můžete spolehnout na jeho podstatné výhody. Především si ho můžete postavit klidně po celé zdi domu a nikomu nebude překážet. Pokud si vyberete skleník ke zdi přímo od nás, tak vás bude čekat ještě jedno milé překvapení. Možná nevíte, jak dlouhý byste si chtěli pořídit skleník, což je pochopitelné. Vy si můžete objednat menší verzi a podle typu skleníku si u nás lze zakoupit jeho prodloužení, to je vždy v délce 0,5 metru. A klidně skutečně můžete postupně zaplnit celou stěnu.

skleník u zdi

Skleník ke zdi má tu velkou výhodu, že během dne ho sluneční paprsky prohřejí, teplota se zde bude dobře držet, protože v podstatě nemá kam uniknout a během chladných nocí bude fungovat jako zdroj tepla, za což samozřejmě může i samotná stěna domu. Boční stěny skvěle propouští optimální množství slunečních paprsků. Je pravdou, že tento typ skleníků mají rádi i například ti, kteří pěstují kaktusy, protože těm se zde velmi dobře daří.

České skleníky

Naše české skleníky jsou skutečně spolehlivé a určitě si je oblíbíte i pro jejich vzhled, praktičnost a rovněž i samotné doplňky, které usnadní práci. V zimním období je ideální možnost si zde vytvořit zázemí na sezení a taková zimní zahrada bude pro vás oázou klidu.

`