Zuby bez kazů

Hezké zuby nejsou jen o vzhledu, ale i o zdraví. Hezké zuby jsou totiž zdravé, a na první pohled je vidět, ještě se o ně staráte. Nestačí jen je párkrát přejet kartáčkem a doufat že je to dostatečná péče. Zuby se musí čistit dvakrát denně několik minut a je nutné vyčistit pravdu všechny zuby ze všech stran. Jedině precizním čištěním se zbavíte zubního plaku, který způsobuje zubní kazy. A zubní kazy dokážou zničit celé zuby. Neléčený kaz nebo kaz na který se přijde pozdě je přímou jízdenkou do zubní ordinace. Zničený zub vám nespraví ani nejlepší zubní klinika v Praze Clinicplus.

bělení zubů

Zub zcela zasažený zubním kazem totiž odumře. Nejčastěji se musí vytrhnout a udělat nový. Je to poměrně nákladná procedura, na kterou si v dnešní době můžete počkat i několik měsíců. Napříč republikou je totiž dlouhodobý nedostatek zubařů, a zatím to nevypadá, že by se situace měla změnit k lepšímu. I proto je potřeba ase o zuby starat, protože najít zubaře může být úkol na několik měsíců. Někteří lidé nemají zubaře i několik let, a podle toho jejich zuby taky vypadají.

Co dělat proti kazům?
Základem péče o zuby je správné čištění. Nejlepší je navštívit dvakrát do roka zubní hygienu, kde vám zubní hygienistka přístroji odstraní zubní kámen, plak i pigmentové skvrny. Hned budou vaše zuby vypadat lépe. Důkladné vyčištění na zubní hygieně je prvním krokem ke zdravým a krásným zubům. Pro lékaře bude snažší vás vyšetřit a stanovit diagnózu.

zubač pacient

Clinic+ je moderní zubní klinika, která vás dostane svým přístupem k pacientům. Najdete zde všechna možná vyšetření a tým mladých lékařů vám pomůže se všemi problémy i s bělením zubů. Kromě toho zde najdete i zubní hygienistku, takže vaše zuby tady budou jako v bavlnce. Zatím jsou zde volná místa, proto neváhejte s registrací jak pro sebe, tak pro své děti. Veďte je ke správné péči o zuby.

`