Jezdíte do Chorvatska?


Na Chorvatsko jsme zvyklí už odmala. Jezdíme sem od dob našeho dětství, protože nás sem brali prarodiče, potom naši rodiče a spousta lidí sem jezdí doteď i se svými dětmi. Jsme na tuto zemi prostě zvyklí, a i když dnes máme na výběr z dalších destinací, stále je to jedna ze zemí, am se vracíme pořád. Mnoho lidí chce totiž jezdit na dovolenou autem, a právě Chorvatsko je jedna z mála zemí, kam tím autem dojedeme za pár hodin a to přímo k moři.

chorvatsko moře

Je to země, která je nám blízká po všech stránkách. Můžete si tu užít nejen skvělou kuchyni, ale i krásné památky a také nádhernou přírodu. V Chorvatsku se natáčela i celá řada známých filmů a seriálů. Poznejte tuto krásnou a zajímavou zemi i jinak než z pláže. Pokud sem jezdíte pravidelně a dokonce na stejné místo, je možná dobré využít možnost koupě vlastního bydlení. Nabízíme vám prodej nemovitostí v Chorvatsku – koupit si u nás můžete třeba apartmán v nově stavěných apartmánových domech.

rodina u moře

Proč u nás?
Jsme realitní kancelář a pocházíme z Čech. Díky tomu nebudete muset hledat někoho kdo vám bude překládat jazyk, ale můžete s námi komunikovat v češtině. To vám značně usnadní celý proces koupě nemovitosti. Prodáváme apartmány, které jsou moderně vybaveny a stojí kousek od moře. K většině apartmánů náleží parkovací místo. Aktuální nabídku můžete sledovat na našem webu, kde pravidelně aktualizujeme stav apartmánů. Většina se jich prodá ještě před dokončením, takže pokud zvažujete nákup investiční nebo dovolenkové nemovitosti pro vaši rodinu, určitě příliš dlouho nečekejte. Ceny jsou totiž srovnatelné s cenami nemovitostí v ČR, a tak není divu, že je o ně velký zájem.

Vlastní bydlení na dovolené
Není nic lepšího než mít druhý domov u moře, pokud k němu jezdíte často. Odpadnou vám tak starosti s hledáním ubytování, které vám může majitel odříct ještě v den příjezdu.

`