Design a kov

Přemýšleli jste už někdy nad tím, že byste si chtěli vylepšit vaše obydlí anebo vaši chatu? Pokud ano, tak já vždycky dávám spíše na to, abych měla vždycky něco originálního a autentického. Jako například různé kované mříže anebo také jsem měla kovanou mříž, po které se potom plazily květiny, a to hlavně plazivé růže. Jsem veliká zahradnice a baví mě pěstovat květiny, ale také ovoce a zelenina. Mám ráda rajčata, takže mám na naší chatě opravdu mnoho rajčat, které potřebují také na něčem být opřené. Protože rajčata se pod tíhou velice často podlamují, takže jsem tomu chtěla zabránit.

Kov se dobře zpracuje.

Naštěstí znám ale umělecké kovářství a zámečnictví https://artsmith.cz/, které sídlí u nás ve městě. Tyto služby od uměleckého kovářství a zámečnictví využívám opravdu pravidelně. A to několikrát do roka. Protože na chatu se mi už čtyřikrát vloupali, a to během dvou let. Kolikrát mě to úplně zamrzí a je mi to líto a také jsem už kolikrát přemýšlela, že bych tuto chatu prodala. Protože se mi opravdu potom nic nevyplatí, když stále musím dokola volat zámečnictví. A ale na druhou stranu jsem zase ráda, že umělecké kovářství, a hlavně zámečnictví my vždycky udělají také prima cenu. Není to tak moc drahé, jak mi vždycky říkala moje maminka, že zámečníci jsou opravdu drazí. Není to pravda, proto jsem ráda, že u nás ve městě sídlí taková skvělá firma, která se zaměřuje nejenom na zámečnictví, ale také na umělecké kovářství a tak podobně.

Kov je odolný.

Také mám konečně různé podložky a také pod podpěráky na svá rajčata a také na rybíz, protože rybíz je takový hrozně rozvětvený, takže kolikrát také padá a lámou se mu větve. Takže mám udělané od uměleckého kovářství takové kruhy, které jsou na takových špičkách, takže do toho krásně obalím právě zmíněný angrešt či rybíz, takže se potom vůbec ne odlamují větve, když je třeba například nějaký silný vítr anebo hodně prší. Podle mého názoru by neměl nikdo zanevřít na to, že by měl doma něco kovaného. Mně se tohle hodně líbí a také jsem si ji nechala udělat už nějaký bezpečnostní zámek v chatě, jsem ráda, že jsem si nechala dát kované mříže do oken, abych zabránila dalšímu vloupání.

`