Slastných orgasmů dosáhnete i bez Viagry


Kdybychom se vás v rámci nějaké anonymní ankety dotázali, jaké slovo, jaký výraz vy osobně považujete za nejvýstižnější, co se týče popisu nejkrásnější životní zkušenosti, možná by tam padaly termíny jako „extáze, famózní, bombastický či úžasný“, ale možná, že jen někteří, nebo snad dokonce nikdo by si nevzpomněl na docela prosté, obyčejné slůvko „orgasmus“. Prožitky orgasmů dosud žádné jiné životní zkušenosti nepřekonaly. Orgasmus je nejsilnější duševní (duchovní) a současně i tělesný prožitek, jaký dospělí lidé znají.

dívka u sloupu

Kdybychom při sexu nebyli schopni orgasmu dosáhnout, bylo by to sice příjemné dovádění http://www.dobronin.cz/letni-dovadeni-s-radiem-vysocina/gs-1205/p1%3D3427 v posteli, ale mohli bychom sex s trochou nadsázky přirovnat k masážím či lázeňským procedurám. Rozhodně by nebyl tak lákavý a stěží by se našel někdo, kdo by kvůli němu prováděl někdy až pubertální vylomeniny. A možná, že bychom také jako lidstvo vyhynuli, protože touha plodit potomky sexuálním aktem, jehož atraktivita by nebyla větší, než procházka v parku, by nebyla taková, jakou poskytuje právě vědomí prožitku opakovaných orgasmů.

krásná žena

Touha po orgasmu žene lidstvo kupředu, a i když právě teď nemáte po ruce vhodnou partnerku a pouze masturbujete, potřebujete k tomu dokonalou erekci. S penisem povadlým, jako týden staré řezané květiny ve váze, toho ale moc nedokážete, a bohužel je tento jev mezi muži středního věku stále častější. Proč?

Odpověď hledejte v životním stylu, jaký vede většina civilizovaného světa, a máme-li být upřímní, spíše nás žene do záhuby. Přispívá k tomu zejména obrovský nápor chronického stresu a jídelníček, sestavený tak, že by nad ním nutriční terapeut kroutil hlavou. Nežli sledovat na Internetu Viagru cenu bez receptu erectmax.cz a utrácet tisíce korun za syntetické přípravky, věnujte pozornost raději zdravé výživě. Zajděte někdy do vegetariánské restaurace a prodejny, kde vám poradí, jak se vhodně stravovat. Nezapomínejte ani na stres, tomu se snažte vyhnout a vypomáhejte si bylinkami, které jsou proti stresu těmi nejúčinnějšími pomocníky. Patří tam například Kotvičník, Maca peruánská a Korejský ženšen.

`