Odpověď na krásu ženských chodidel hledejme v podvědomí


Líbí se vám ženské nohy a chodidla? Možná vás zajímá, proč tomu tak je, a my bychom mohli jen stručně poznamenat, že odpověď je k nalezení v našem podvědomí.

Dokonalé tvary – když se zahledíte na umělecká díla ze středověku či starověku, například sochy, které modelují tělesné proporce, budete z těchto výtvorů mít přinejmenším dobrý pocit. Lidské tělo je formováno tak, aby bylo nejen funkční, ale i tvarově pohledné. Jinými slovy, velmi snadno a rychle na první pohled rozeznáte škaredé tělo obtloustlého muže bez vlasů s vyvaleným břichem, s nesouměrným obličejem, od pohledného svalnatého atleta s pohlednou tváří a hustými kadeřemi. Podobné je to i s ženským chodidlem, bude se vám podvědomě líbit to, které je štíhlé, bez defektů, proporcionálně souměrné, s hlubokou klenbou a úzkou patou vůči deltovitě tvarovanému nártu, a se souměrně ustupujícími prsty ve tvaru elipsy či paraboly.

dámské boty

Napodobení tvarů chodidla vhodnou obuví – jestliže si žena se souměrně tvarovaným a upraveným chodidlem nazuje model pro bikini fitness, tedy dámské pantofle či sandály na podpatku s transparentní usní, můžete si být jisti, že její chodidla se stanou středem pozornosti většiny normálních mužů. Pantofle jsou vyráběny záměrně tak, aby krásu chodidel zdůraznily, a již samotný pohled na tuto obuv mnoho mužů sexuálně vzrušuje.

bosá chodidla

Erotogenní zóna – jedním z důvodů, proč nás vzrušují chodidla, jsou i jejich mocné erotogenní zóny. Nachází se tu největší počet nervových vláken, a proto se také reflexní masáže provádí právě zde. Kdo si to uvědomuje, může toho snadno využít i pro milostnou předehru, a k tomu se právě skvěle hodí boty pro bikini fitness, které muž pomalu vyzouvá přímo v posteli, kde se schyluje k vášnivému sexuálnímu prožitku. Může k němu také přispět smyslná afrodiziakální vůně ženského potu, která je na chodidlech velmi intenzivní.

`