Občerstvení pro oslavu vašich narozenin


Oslava narozenin to nejsou jen dárky a skvělá zábava, ale také spousta příprav. Jednou z nejdůležitějších součástí každé narozeninové oslavy je jídlo, neboli občerstvení pro hosty. Hosté očekávají, že když jsou pozvání na oslavu narozenin, dobře se na n najedí. Proto byste si měli promyslet dostatečně dopředu, co chcete servírovat na své oslavě. Už vás nudí chlebíčky, jednohubky a miska s brambůrky, které jen přesypete ze sáčku? Vyzkoušejte poněkud méně známé typy občerstvení, které vaše hosty jistě překvapí a skvěle si pochutnají.

Nachos

Nachos známe kupované v supermarketu anebo ty, které si vychutnáme během sledování filmu v kině. Skvělé nachos jako z Ameriky ale můžete připravit i doma! Nachos se totiž většinou doplní o spoustu surovin, jako jsou omáčky, rozteklý sýr, zeleninu a také mleté maso. Poté se z mísy odebírají malé porce a je to delikátní záležitost.

nachos

Ambrózie

Mezi méně známé dezerty patří i salát Ambrosia, neboli Ambrózie. Tento dezert je rychlý a skutečně vynikající. Budete potřebovat jen čerstvě ušlehanou šlehačku, zakysanou smetanu, mandarinky, ananas, třešně, malé marshmallows, strouhaný kokos a vlašské ořechy. Všechny suroviny promícháte a dezert je na světě.

zeleninové hranolky

Zeleninové hranolky a dip

Pokud máte rádi odlehčené občerstvení nebo víte, že jsou mezi vašimi hosty vyznavači zdravé stravy, tento pokrm je jistě potěší. Navíc je tak jednoduchý na přípravu! Jednoduše ze syrové zeleniny nakrájejte tvar hranolek, skvěle se hodí mrkev, celer či okurka. A připravte k nim lahodný drink na namáčení. Koprový, česnekový, bylinkový, farmářský…nebo klidně všechny najednou. Tohle je jen pár tipů na to, co můžete servírovat na své oslavě narozenin. Nicméně pokud chcete mít občerstvení zcela bez starostí, doporučujeme si prohlédnout catering menu vybrané firmy a zarezervovat si jejich služby.

`