Matterport.


Co je to matterport Scan360.cz a jde se dá využít? Už jste o tom slyšeli nebo viděli to na vlastní oči, Mžete si projít školku syna, který bude letos nastupovat do školky. To vše z pohodlí vašeho domova. Říkáte, že to není možné, ale je. A my vám to dokážeme. V dnešní moderní době si opravdu můžete projít synovu novou školku, aniž byste museli opustit vlastní bydliště. Bude vám k tomu stačit pouze váš mobilní telefon nebo notebook. Jak je to možné, když neopustíte dům? Vše je možné s moderní technologií. Matterport je skenování 3d kamerou, ze které se seskládá virtuální prohlídka. Pomocí speciální technologie je už i toto možné. Kamera vám vytvoří obrázek ve 3D, kterým se budete moci projít.

matterport

Pohybovat se budete pomocí myši, kde se pomocí kliknutí na zem dostanete tam, kam chcete. Ve virtuální prohlídce můžete mít i informační body, které vám řeknou více o nemovitosti nebo přidají další fotografie, či popisky. Je to senzační věc. Budete mít tak přehled jakými dveřmi se ve školce kam dostanete a kde najdete synovu třídu. Přesně budete vědět, kde jsou toalety a šatny na převlečení. Skvělá technologie, co vám ulehčí orientaci v prostoru. Tato technologie se používá hlavně u prodeje nemovitostí, kdy si můžete prohlédnout celou nemovitost a to v pohodlí domova.

matterport

Nemusíte hledat s makléřem složitě termín, který vám vůbec nevyhovuje a přizpůsobovat tomu vaši práci. Stačí se jen kouknout na nemovitost a projít si prodávaný dům, byt nebo chalupu. Samozřejmě, že osobní prohlídka vám dá úplně jiný nadhled než na mobilním telefonu, ale virtuální prohlídka vám řekne spoustu podrobných věcí, které vám při samotné prohlídce neutečou. Nemusíte při prohlídce spěchat, že jdou po vás další zájemci, můžete si jí v klidu prohlédnout. Stačí jen spustit virtuální video a můžete začít. Je to velká pomoc v prodeji nemovitostí. Ale i v orientaci na školách.

`