Konference o geometrii a počítačové grafice Souš 2000

Seznam předaný organizátory a doplněný e-maily podle údajů ze sborníku Zadov 1999,
průběžně aktualizovaný a doplňovaný

Příjmení a jméno, titulPracovištěe-mail
Bednářová Zdeňka, Mgr.Gymnázium Zborovská, Praha 5zdenka_bednarova@post.cz 
Bímová Daniela, Mgr.TU Liberec, KMDdaniela.bimova@vslib.cz 
Blahuta Marek, Mgr.FSv ČVUT Prahablahuta@mat.fsv.cvut.cz 
Buchtová JarmilaBrno 
Capková EvaKM FPV ŽUcapkova@fpv.utc.sk 
Čech Ivan, Ing.SPŠS Praha 9 
Čechová Lenka, Mgr.MU Brno15916@mail.muni.cz 
Černý Jaroslav, Doc.RNDr., CSc.FSv CVUT Prahacernyj@fsv.cvut.cz 
Čmiková PatriciaKM FPV ŽUcmikova@fpv.utc.sk 
Doležal Jiří, Mgr.VŠB Ostrava-Poruba, KM-DG 
Doležal Milan, RNDr., CSc.VŠB Ostrava-Porubamilan.dolezal@vsb.cz 
Drs Ladislav, Prof.RNDr.Ing., CSc.Praha 
Dvořáková Hana, RNDr.FSv ČVUT Prahadvorakov@mat.fsv.cvut.cz 
Gergelitschová Šárka, RNDr.Gymnázium Benešovsarka@gbn.cz 
Glinský HenrykGliwicehglinski@polsl.gliwice.pl 
Hašek Roman, Mgr.JU České Budějovicehasek@zf.ju.cz 
Houska Jan, RNDr. CScVUP Praha 
Chvalinová Ludmila, RNDr. CSc.FSI VUT Brno 
Ježek František, Doc.,RNDr.,CSc.ZČU-FAV PlzeňJEZEK@kma.zcu.cz 
Jirotková Darina, RNDr.PF Praha 1 
Jusčáková Zuzana, Mgr.SF Košicejuscakova@svfnou.tuke.sk 
Karger Adolf,Prof.,RNDr.,DrSc.MFF UK Prahakarger@karlin.mff.cuni.cz 
Kargerová Marie,Doc.,RNDr.,CSc.FSI ČVUT Prahakarg@fsik.cvut.cz 
Kašparová Hana, RNDr.Gymnázium Kolínhana.kasparova@gkolin.cz 
Kočandrlová Milada, Doc.Dr.,CSc.FSv ČVUT Prahakocandrlova@mat.fsv.cvut.cz 
Kolářová Dana, RNDr.FA Praha 
Kolomazník Ivan, Dr.VŠB Ostrava-Poruba 
Kopincová Edita, RNDr., CSc.FSI ČVUT Prahakopinca@fsik.cvut.cz 
Koudelka LiborČKD Blansko 
Kovářová Anna, Mgr.FSv ČVUT Praha 
Krčková Stanislava, Mgr.VÚP Praha 
Kudličková Soňa, RNDr., CSc.MFF UK Bratislava 
Kupčáková  
Langerová Lucie, Mgr. PřF MUNI Brno 
Maleček Kamil, RNDr.FSv ČVUT Praha 
Maňásková Eva, Mgr.Gymnázium Holešovghol.mat@sukm.cz 
Mizerovský Jan, Ing.SPŠ Praha 1mizerovsky@panska.cz 
Novák Ludvík, Doc.RNDr., CSc.FT VUT Zlinnovak@zlin.vutbr.cz 
Pech Pavel, Doc.RNDr.,CSc.JU České Budějovicepec@pf.jcu.cz 
Poláček Jiří, RNDr., CSc.VŠB Ostrava-Porubajiri.polacek@vsb.cz 
Pomykalová Eva, RNDr.Gymnázium Zlín 
Potůčková Sylva, Mgr.Gymnázium Zlín 
Pradlová Jana, RNDr., CSc.FAV ZČU Plzeňpradlova@kma.zcu.cz 
Ptáček Petr, Mgr.Hořovice 
Rádl Petr, RNDr.LDF MZLU Brnoradl@mendelu.cz 
Robová Jarmila, RNDr., CSc.MFF UK Praha robova@karlin.mff.cuni.cz 
Sedlář Vladimír, RNDr., CSc.SU Opava 
Srovnal Josef, RNDr., CSc.PřF UP Olomoucsrovnal@risc.upol.cz 
Suchánková Věra, RNDr.PedF UK Praha 1, OIV KTchVsuchanko@it.pedf.cuni.cz 
Sýkora Václav, RNDr. PedF UK Praha 1 
Szarková Dagmar, RNDr.SjF STU Bratislavaszarkova@sjf.stuba.sk 
Šarman ArnoštVŠB Ostrava, KI FEIarnost.sarman@vsb.cz 
Štrobl Jan, Doc.RNDr., CSc.PedF JU České Budějovice 
Talanda Pavel, RNDr.VUT Brnotalanda.p@fce.vutbr.cz 
Tichý Vladimír, RNDr.PřF Olomouctichy@risc.upol.cz 
Tomiczková Světlana, RNDr.ZČU-FAV Plzeňsvetlana@kma.zcu.cz 
Trča Radek, Mgr.JU České Budějovice 
Turčanová MichaelaKM FPV ŽUturcanova@fpv.utc.sk 
Velichová Daniela, Doc.,Dr.,CSc.SjF STU Bratislavavelichov@sjf.stuba.sk 
Vosmanska Gabriela, RNDr., CSc. MZLU Brnoradl@mendelu.cz 
Voráčová Šárka, Mgr.FD ČVUT PrahaVORACOVA@fd.cvut.cz 
Vrzáňová DarinaSPŠ Hradec Králové 
Žaba Antonína, Dr.Polskoazaba@zeus.polsl.gliwice.pl 
Zvoníčková Vlasta, RNDr.FLD MZLU Brnozvon@mendelu.cz 
 
Prosím o opravy a zaslání chybějících údajů    VS

Na úvodní stránku skupiny

Aktualizace 6.6.2001  VS.